Strona główna/Aktualności/Jasełka z okazji Dnia Babci i Dziadka

Jasełka z okazji Dnia Babci i Dziadka

12 Stycznia 2023

12 stycznia 2023 roku, w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Czeladzi połączyliśmy dwie uroczystości - Jasełka z niezwykle ważnym dniem… z Dniem Babci i Dziadka. Wszystkich powitała Pani dyrektor, która złożyła życzenia zebranym gościom i zaprosiła na przedstawienie. Przedszkolaki pod czujnym okiem nauczycielek przygotowały specjalny program artystyczny. W świątecznej scenerii i w pięknych strojach przy dźwiękach kolęd, pastorałek i piosenek świątecznych, dzieci pięknie przedstawiły czas narodzin Dzieciątka oraz w pięknych słowach wierszy i piosenek podziękowały swoim babciom i dziadkom za ich miłość.

Jasełka z okazji Dnia Babci i Dziadka