Strona główna/Aktualności/Jemy wielkanocne śniadanie i babkę drożdżową - gr. 0B (..)

Jemy wielkanocne śniadanie i babkę drożdżową - gr. 0B i 3-latki

7 Kwietnia 2023

07 kwietnia 2023 roku, dzieci z grupy 0B zasiadły wspólnie z paniami do wielkanocnego śniadania. Na stole oprócz jedzenia pojawiły się symbole wielkanocne - stroiki i pisanki. Nasze śniadanie było bardzo zdrowe, były jajka, nowalijki, ser, pasta rybna i różne rodzaje pieczywa dlatego, że dzisiaj jest także obchodzony Dzień Zdrowia i starszaki przypomniały sobie przy okazji, że na zdrowie ma wpływ wiele czynników. Natomiast w grupie 3-latków po śniadaniu, dzieci wraz z paniami zasiadły do wspólnego zjedzenia babki drożdżowej. W obu spotkaniach uczestniczyła Pani Dyrektor, która złożyła dzieciom życzenia świąteczne. To był miły poranek w naszym przedszkolu.