Strona główna/Aktualności/Wyniki wyszukiwania/"Lepienie w glinie" - I warsztaty ceramiczne

"Lepienie w glinie" - I warsztaty ceramiczne

5 Października 2021

05 października 2021 roku, nasze przedszkolaki wzięły udział w warsztatach ceramicznych pt. „Lepienie w glinie”, które poprowadziły panie animatorki z Warsztatów Artystycznych HarMonia. Warsztaty będą się składały z dwóch spotkań. Na dzisiejszych dzieci poznały właściwości gliny oraz własnoręcznie wykonały proste gliniane formy, które zostaną wypalone w piecu. Udział w warsztatach był doskonałą okazją na pobudzenie twórczego myślenia i dostarczania różnorodnych bodźców. Na następnym spotkaniu dzieci pomalują swoje prace.