Strona główna/Aktualności/"Przyjaciel smoczek" - Baśniowa Kapela

"Przyjaciel smoczek" - Baśniowa Kapela

6 Października 2021

06 października 2021 roku, gościliśmy artystów z Baśniowej Kapeli - Państwa Szafrańców z przedstawieniem muzycznym pt. „Przyjaciel Smoczek”. Pan Adam z Panią Dorotką przenieśli nas za pomocą „Odlotowca” w świat małych smoczków w poszukiwaniu dziewczynki o imieniu Mela. Okazało się, że została ona porwana przez Tatę Smoka jako zabawka dla swoich małych smoczków. Historia ta oczywiście dobrze się zakończyła, a my dowiedzieliśmy się dzięki niej skąd wzięła się nazwa cumelka - smoczka. Przedszkolaki z wielkim entuzjazmem uczestniczyły we wspólnym śpiewaniu piosenek, a największym hitem okazał się utwór „Żółwik, beczka i piąteczka”.