Strona główna/Aktualności/Lubimy warzywa i owoce - gr. 0A i 0B

Lubimy warzywa i owoce - gr. 0A i 0B

9 Października 2020

W grupie 0A i 0B dzieci brały udział w zajęciach, których motywem przewodnim przez cały tydzień były „Warzywa i owoce”. Między innymi przedszkolaki stworzyły stragan, bawiły się w sprzedawców i kupujących. Poznały także zasady działania wagi szalkowej, którą wykorzystywały do zabawy. Dzieci robiły kukiełki z warzyw oraz brały udział w różnych zajęciach i grach. Było bardzo zdrowo, kolorowo i wesoło. Dzięki takim zajęciom wzrasta świadomość dzieci w zakresie zdrowego odżywiania się, komponowania zdrowych, urozmaiconych posiłków - wzbogaconych w owoce i warzywa.