Strona główna/Aktualności/Mikołaj z Baśniową Kapelą

Mikołaj z Baśniową Kapelą

2 Grudnia 2021

02 grudnia 2021 roku, dzieci od samego rana z niecierpliwością czekały na Mikołaja, który przybył do przedszkola wraz ze swoim pomocnikiem. W role te wcielili się artyści Baśniowej Kapeli - Państwo Szafrańcowie. Mikołaj przywitał się z dziećmi i pracownikami. Dzieci w skupieniu wysłuchały wzruszającej opowieści pt. „Serce, serduszko” na podstawie baśni Andersena o Królowej Śniegu oraz wzruszającej historii o psie i Świętym Mikołaju. Artyści ukazali przedszkolakom piękno prawdziwej przyjaźni, miłości i wierności pomiędzy ludźmi, ale również między człowiekiem a zwierzęciem. Dzieciom bardzo podobała się opowieść, w której dobro zwyciężyło zło. Na zakończenie spotkania Mikołaj przekazał prezenty dla każdej grupy oraz zapewnił, że każde dziecko otrzyma paczkę do domu. Obiecał też, że nie zapomni o nas w przyszłym roku i chętnie pozował do zdjęć na pamiątkę.