Strona główna/Aktualności/"Moja ekologiczna kukiełka" - uroczyste wręczenie nagród (..)

"Moja ekologiczna kukiełka" - uroczyste wręczenie nagród w Kamienicy Konarzewskich

3 Kwietnia 2023

03 kwietnia 2023 roku, w Kamienicy Konarzewskich w Czeladzi, odbyło się uroczyste wręczenie nagród zwycięzcom Międzyprzedszkolnego Konkursu Plastycznego pt. „Moja ekologiczna kukiełka”, którego organizatorem było nasze przedszkole. Wyniki konkursu zostały ogłoszone 27 marca a dzisiaj uroczystego wręczenia nagród dokonała Pani Beata Zawiła - zastępca Burmistrza Miasta Czeladź. Wyróżnione dzieci zostały nagrodzone dyplomami i nagrodami rzeczowymi, których sponsorem była Radna Rady Miejskiej - Pani Jolanta Ptaś, która jednocześnie była członkiem jury konkursowego. Pozostali uczestnicy zostali obdarowani dyplomami uczestnictwa i drobnym gadżetem. Miłym akcentem był występ dzieci z grupy 3 i 4-latków, który wprowadził gości w wielkanocny świąteczny nastrój. Gratulujemy wszystkim dzieciom i dziękujemy nauczycielom/opiekunom za przygotowanie ich do konkursu.

Dyrektor oraz cała społeczność Przedszkola nr 4 im. „Słonecznego uśmiechu”,

składa serdeczne podziękowania:

Pani Jolancie Ptaś za ogromne serce i zaangażowanie

oraz Panu Dominikowi Penarowi

i pracownikom Kamienicy Konarzewskich w Czeladzi

za pomoc i możliwość zorganizowania wystawy.