Strona główna/Aktualności/"Muzyczna podróż przez 7 kontynentów" - warsztaty (..)

"Muzyczna podróż przez 7 kontynentów" - warsztaty bębniarskie

14 Listopada 2023

14 listopada 2023 roku, w naszym przedszkolu odbyły się warsztaty bębniarskie pt. "Muzyczna podróż przez 7 kontynentów", które poprowadził Pan Karol Wilkoszewski - zawodowy muzyk, podróżnik i kolekcjoner instrumentów perkusyjnych. Przedszkolaki zostały wprowadzone w pasjonujący świat dźwięków i rytmów. Pod kierunkiem muzyka dzieci uczyły się podstawowych technik wydobywania dźwięków wykorzystując w tym celu różnego rodzaju bębnów i stworzyć własny rytm poprzez swobodną improwizację. Na zakończenie spotkania każde dziecko zrobiło swój własny instrument - grzechotkę i dostało dyplom uczestnictwa w warsztatach bębniarskich.

"Muzyczna podróż przez 7 kontynentów" - warsztaty bębniarskie