Strona główna/Aktualności/"Najciekawsza praca wielkanocna" - I i II miejsce w gminnym (..)

"Najciekawsza praca wielkanocna" - I i II miejsce w gminnym konkursie plastycznym

30 Marca 2023

Przed świętami wielkanocnymi nasze przedszkole wzięło udział w Gminnym Konkursie Plastycznym „Na najciekawszą pracę wielkanocną” zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 4 w Czeladzi. Celem konkursu było kultywowanie tradycji wielkanocnych, rozwijanie kreatywności i zainteresowań artystycznych. Miło nam poinformować, że w konkursie tym w kategorii przedszkola I miejsce zdobyła Alicja Jasińska z grupy 4-latków a II miejsce Alicja Ptaszkowska z grupy 0B. Gratulujemy !!!