Strona główna/Aktualności/"Najpiękniejsze zabytki Europy" - wyróżnienie dla Igora (..)

"Najpiękniejsze zabytki Europy" - wyróżnienie dla Igora Bobeckiego w konkursie plastycznym

15 Grudnia 2022

15 grudnia 2022 roku, w Miejskim Ośrodku Kultury w Wojkowicach odbyło się uroczyste podsumowanie XXX edycji powiatowego konkursu plastycznego pt. „Najpiękniejsze zabytki Europy”. Nasze przedszkole w tym konkursie reprezentowała trójka dzieci - Amelka, Alicja oraz Igor. Ale to praca Igora Bobeckiego z grupy 0B, została wyróżniona spośród 140 nadesłanych prac plastycznych w kilku kategoriach wiekowych. Za swoją pracę Igor otrzymał Dyplom oraz upominki. Gratulujemy !!!