Strona główna/Aktualności/Nowy sposób informacji o kosztach opłat za pobyt dziecka (..)

Nowy sposób informacji o kosztach opłat za pobyt dziecka w przedszkolu !!!

7 Lutego 2024

Uwaga Rodzice/Opiekunowie !!!

W związku z wprowadzeniem nowego systemu naliczania kosztów opłat za pobyt dzieci w naszym przedszkolu, informujemy, że od lutego 2024 roku, będą Państwo informowani o opłatach tak jak do tej pory za pomocą e-maila. Nowością będzie możliwość sprawdzenia kwoty do zapłaty na listach, które będą wywieszone na tablicy dla rodziców przy gabinecie dyrektora. Każda grupa ma swoją listę, na której dzieci identyfikujemy za pomocą indywidualnego numeru, który został przydzielony przez system TikTak. Tam znajdziecie Państwo przy identyfikatorze swojego dziecka, kwotę do zapłaty.

Zapraszamy.