Strona główna/Aktualności/"O prosiaczku Brudasku" - Teatr Skrzat

"O prosiaczku Brudasku" - Teatr Skrzat

12 Maja 2022

12 maja 2022 roku, nasze przedszkole odwiedzili aktorzy krakowskiego Teatru Skrzat z przedstawieniem pt. „O prosiaczku Brudasku”. Dzieci poznały konsekwencje niezdrowego i niehigienicznego trybu życia oraz oceniały zachowania służące i zagrażające zdrowiu. Utrwalały wiedzę o właściwym sposobie odżywiania się, kształtowały nawyk dbania o higienę osobistą oraz o czystość w najbliższym otoczeniu. Przedszkolakom bardzo podobała się bajka, a to dzięki aktorom, którzy prezentowali pouczające i wesołe piosenki oraz włączali dzieci do przeżywania przedstawienia poprzez ruch i dialog.