Strona główna/Aktualności/"Od nasiona do rośliny" - zajęcia w gr. 4-l w ramach (..)

"Od nasiona do rośliny" - zajęcia w gr. 4-l w ramach programu plastyczno-przyrodniczego

6 Kwietnia 2023

06 kwietnia 2023 roku, dzieci z grupy 4-latków w ramach programu plastyczno-przyrodniczego „Mali odkrywcy przyrody” wzięły udział w zajęciach pt. „Od nasiona do rośliny”. Zajęcia miały na celu poszerzenie wiadomości na temat niezbędnych warunków do rozwoju roślin. Teraz dzieci będą pielęgnowały założoną hodowlę warzyw i ziół i będą miały okazję do prowadzenia eksperymentów i obserwacji.