Strona główna/Aktualności/"Od złości do radości" - uczymy się emocji

"Od złości do radości" - uczymy się emocji

22 Listopada 2021

22 listopada 2021 roku, dzieci z grupy 0A wzięły udział w ciekawych zajęciach pt. "Od złości do radości". Starszaki stworzyły plansze własnych emocji i nie miały problemów z określeniem i nazwaniem swoich uczuć i emocji. W zajęciach starszakom pomógł monitor interaktywny. Poznanie własnych uczuć i radzenie sobie z nimi to wielka sztuka, której uczymy się już w dzieciństwie. Nie ma dobrych i złych emocji, ale mały człowiek musi wiedzieć, że nie w każdej sytuacji może skakać z radości i śmiać się do rozpuku, podobnie jak nie może pozwolić sobie na niegrzeczne zachowanie czy brzydkie słowa, tylko dlatego że akurat ma zły nastrój.

04 kwietnia 2023 roku Informacja w sprawie list kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych na nowy rok szkolny. POŚWIADCZENIE WOLI PRZYJĘCIA W POSTACI PISEMNEJ w terminie 05-14 kwietnia 2023 roku !!!