Strona główna/Aktualności/Pasowanie na Przedszkolaka

Pasowanie na Przedszkolaka

17 Marca 2023

17 marca 2023 roku, odbyła się uroczystość maluszków - Pasowanie na Przedszkolaka.  To szczególnie ważny dzień bowiem maluchy stały się pełnoprawnymi przedszkolakami. Maluszki stanęły na wysokości zadania i z wielkim zaangażowaniem zaprezentowały swoje umiejętności - recytatorskie, wokalne i taneczne. Dla nich to pierwsze poważne wystąpienie przed publicznością. Rodzice/opiekunowie bardzo wzruszeni i dumni, w pełni zadowoleni ze swoich pociech bili gromkie brawa. Następnie nastąpiła wyjątkowa chwila. Pani Dyrektor pasowała każdego malucha na przedszkolaka, gratulowała im wstąpienia w poczet przedszkolaków „słonecznego” przedszkola i życzyła dzieciom oraz ich rodzicom/opiekunom przyjemnych wrażeń z pobytu w naszym przedszkolu. Na pamiątkę tego wyjątkowego dnia dzieci zostały obdarowane dyplomami i drobnymi upominkami. Na zakończenie uroczystości rodzice wraz z dziećmi stworzyli prace plastyczną - wiosenne drzewko.

Pasowanie na Przedszkolaka