Strona główna/Aktualności/Pieczemy pizzę - gr. 0B

Pieczemy pizzę - gr. 0B

9 Lutego 2023

09 lutego 2023 roku, dzieci z grupy 0B z okazji Dnia Pizzy bawiąc się we włoskich kucharzy przygotowały prawdziwą pizzę. Wielką frajdę dzieciom sprawiły już same przygotowania: wykładanie ciasta na blachy, smarowanie sosem pomidorowym, nakładanie ulubionych składników, które trzeba było pokroić i na koniec posypywanie serem. Gdy wszystko było już gotowe, pizza powędrowała do kuchni, aby się upiec a zapach rozchodził się po całym przedszkolu. Dzieci nie mogły się doczekać, kiedy będą mogły skosztować samodzielnie przygotowanej pizzy. Aż nadszedł ten moment. Mniam, mniam. Wszystkim bardzo smakowało. Dzieci stwierdziły, że własnoręcznie zrobiona pizza jest o wiele zdrowsza i smaczniejsza.

Pieczemy pizzę - gr. 0B