Strona główna/Aktualności/Pożegnanie Przedszkola 2022

Pożegnanie Przedszkola 2022

14 Czerwca 2022

14 czerwca 2022 roku, sześciolatki z grupy 0A i 0B Pożegnały Przedszkole - pracowników, młodszych kolegów, koleżanki i beztroską zabawę. Uroczystość rozpoczęła się polonezem. Następnie były wiersze i piosenki, które opowiadały o pożegnaniu, tęsknocie, ale i nowych zadaniach czekających przed przyszłymi uczniami. Dzieci przekonały wszystkich zebranych o tym jak wiele miłych chwil spędziły w przedszkolu i zdobyły wiedzę, która na pewno przyda się nie tylko w szkole. Następnie głos otrzymały 5 - latki pozostające w przedszkolu, które wierszami podziękowały swoim starszym kolegom za przyjaźń oraz wspólnie spędzony czas. Złożyły także uroczystą przysięgę, w której obiecywały być godnymi następcami starszaków. Po części artystycznej Pani Dyrektor podziękowała dzieciom za występ i życzyła sukcesów w szkole. Dzieci otrzymały na pamiątkę wspólnie spędzonych chwil w przedszkolu dyplomy, pamiątkowe zdjęcia oraz upominki. Po oficjalnej części, już w sali był słodki poczęstunek dla dzieci. Natomiast rodzice/opiekunowie starszaków złożyli podziękowania Pani dyrektor oraz pracownikom przedszkola za opiekę, cierpliwość, serce i trud wychowania ich dzieci przez ostatnie kilka lat. Wszystkim dzieciom życzymy udanych wakacji i wielu sukcesów w szkole.

Dyrektor oraz personel przedszkola

składają serdeczne podziękowania rodzicom/opiekunom dzieci,

którzy uświetnili uroczystość swoimi wypiekami.

Dziękujemy !!!

Pożegnanie Przedszkola 2022