Strona główna/Aktualności/Poznajemy sklep zoologiczny - gr. 0B

Poznajemy sklep zoologiczny - gr. 0B

4 Października 2022

04 października 2022 roku, Światowy Dzień Zwierząt stał się okazją, aby dzieci z grupy 0B odwiedziły sklep zoologiczny „Fantom” w Czeladzi. Na miejscu powitał dzieci właściciel, który opowiedział o miejscu, jakim jest sklep zoologiczny, po co są tworzone takie sklepy i co możemy w nim kupić. Dużą ciekawość wzbudziły akwaria wypełnione najróżniejszymi rybami i roślinami. Przedszkolaki z zainteresowaniem obejrzały różne akcesoria potrzebne właścicielom zwierząt, jak karma, witaminy, zabawki, miski, smycze a nawet ubrania. Celem tej wyprawy było rozwijanie właściwej postawy wobec zwierząt i zapoznanie się z asortymentem sklepu zoologicznego.