Strona główna/Aktualności/ProfiLingua - zajęcia pokazowe. Zachęcamy do zapisów na (..)

ProfiLingua - zajęcia pokazowe. Zachęcamy do zapisów na zajęcia z języka angielskiego - koszt kursu 1 380,00 zł.

17 Września 2024

17 września 2024 roku, odbyły się zajęcia pokazowe z języka angielskiego z Firmy ProfiLingua, w trakcie których dzieci uczestniczyły w zabawach, muzyce i ruchu. Podczas ubierania Myszki dzieci uczyły się nazw części garderoby, śpiewały piosenki, powtarzały słowa i odpowiadały na pytania w języku angielskim. Taki zróżnicowany kontekst nauki sprzyja skutecznemu przyswajaniu umiejętności językowych.

Zachęcamy do zapisów na zajęcia, które obejmą 60 jednostek lekcyjnych. Spotkania 2 razy w tygodniu po 30 minut. Cena kursu 1 380,00 zł. Możliwa płatność w ratach. Rabat dla rodzeństwa - 50,00 zł.

Zapisy pod numerem telefonu - 603 089 255