Strona główna/Aktualności/Rozstrzygnięcie Międzyprzedszkolnego Konkursu Tańca (..)

Rozstrzygnięcie Międzyprzedszkolnego Konkursu Tańca on-line pt. „Złap marzenie” - I miejsce w kategorii "Soliści"

30 Maja 2022

W maju, dziewczynki z grup 0A i 0B wzięły udział w Międzyprzedszkolnym Konkursie Tańca on-line pt. „Złap marzenie” zorganizowanym przez Przedszkole Publiczne nr 1 im. Dobrego Serca w Czeladzi. Celem konkursu była popularyzacja tańca wśród dzieci w wieku przedszkolnym, integracja środowisk przedszkolnych i wymiana doświadczeń oraz promocja młodych talentów. Na konkurs zostały wysłane dwie prezentacje improwizacji tanecznych do utworu Yann Tiersen "Comptine d'un autreete" w wykonaniu zespołu Czeladzkie słoneczka w składzie: Julia J., Lilianna F., Róża R., Zuzanna P., Wiktoria S., Amelia Ł., Nina R., Weronika K. oraz Róży R. jako solistki w układzie z piłką do utworu Unstoppable „Raya and the last Dragon”. Jury wyłoniło zwycięzców konkursu. W kategorii „Soliści” - I miejsce zajęła Róża Rembelska, która zostanie nagrodzona nagrodą rzeczową. Wszystkie dziewczynki otrzymają Dyplomy za udział w konkursie. Gratulujemy zwyciężczyni !!!