Strona główna/Aktualności/„Sadzenie i kultywacja roślin” - warsztaty przyrodnicze

„Sadzenie i kultywacja roślin” - warsztaty przyrodnicze

3 Marca 2022

03 marca 2022 roku, nasze przedszkolaki z grup 0A, 0B i 5-latki, wzięły udział w warsztatach przyrodniczych pt. „Sadzenie i kultywacja roślin”, zorganizowane przez Firmę HarMonia. Warsztaty poprowadził Leśny elf, który pomagał dzieciom w ozdabianiu doniczek i sadzeniu roślin. Zajęcia miały na celu rozwijanie zainteresowań przyrodniczych, wzbogacanie wiadomości dotyczących sposobów hodowania wybranych roślin, kształcenie w dzieciach poczucie odpowiedzialności za przyrodę oraz umożliwiły im  bezpośrednie obcowanie z przyrodą. Dzieci zabrały do domu zasadzone przez siebie roślinki.

„Sadzenie i kultywacja roślin” - warsztaty przyrodnicze