Strona główna/Aktualności/"Spartakiada na wesoło" z okazji Dnia Dziecka

"Spartakiada na wesoło" z okazji Dnia Dziecka

1 Czerwca 2023

01 czerwca 2023 roku, w naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Dziecka na sportowo pod hasłem „Spartakiada na wesoło”. Wykorzystując atut naszego dużego ogrodu pracownicy przygotowali zawody sportowe dla dzieci z wszystkich grup wiekowych. Przedszkolaki rywalizowały w różnych konkurencjach, były to: biegi, celowanie piłką lub woreczkiem, slalom między chorągiewkami, tunel, przeciąganie liny, skoki, zabawy z piłkami, hula hop i skakankami i itp. W dzieci wstąpił ogromny duch walki - nikt nie czuł się przegrany, tak więc wszyscy otrzymali medale. Po za tym dzieci bawiły się na placu zabaw przy muzyce, puszczały bańki, zajadały się watą cukrową i cierpliwie czekały na pomalowanie buzi farbkami. Miłą niespodzianką był obiad czyli frytki i nuggetsy a na podwieczorek lody. Dzięki zaangażowaniu Rady Rodziców dzieci zostały obdarowane upominkami. Dziękujemy !!!

"Spartakiada na wesoło" z okazji Dnia Dziecka