Strona główna/Aktualności/„Święta Wielkanocne z jajkiem i zającem” - (..)

„Święta Wielkanocne z jajkiem i zającem” - przedstawienie 4-latków

31 Marca 2023

Wielkanoc zbliża się wielkimi krokami, dlatego 31 marca, w naszym przedszkolu odbyło się przedstawienie teatralne pod tytułem „Święta Wielkanocne z jajkiem i zającem” w wykonaniu dzieci z grupy 4-latków. Na przedstawieniu gościliśmy rodziców/opiekunów i panią dyrektor. Przedstawienie podobało się wszystkim przybyłym gościom, a mali artyści zostali nagrodzeni gromkimi brawami. Tego rodzaju przedsięwzięcia są dobrą okazją do kultywowania naszych tradycji, ale także okazją dla dzieci wykazania się inwencją twórczą i odwagą w prezentowaniu efektów własnej pracy. Wesołego Alleluja !!!

„Święta Wielkanocne z jajkiem i zającem” - przedstawienie 4-latków