Strona główna/Aktualności/Wycieczka do Sklepu ZOODelfin - gr. 5-latków i 0B

Wycieczka do Sklepu ZOODelfin - gr. 5-latków i 0B

5 Października 2023

Światowy Dzień Zwierząt stał się okazją, aby dzieci z grupy 5-latków i 0B, odbyły wycieczkę do Sklepu Zoologicznego ZOODelfin w Czeladzi. Celem tej wyprawy było rozwijania właściwego stosunku do zwierząt, uświadomienie konieczności dbania o posiadane zwierzątko oraz zapoznanie z asortymentem sklepu zoologicznego. Największe zainteresowanie dzieci wzbudziły  klatki z gryzoniami: chomikami, świnkami morskimi, szczurami, koszatniczkami, królikami oraz terraria z kameleonem i żółwiami. Dużą ciekawość wzbudziły akwaria wypełnione najróżniejszymi rybami i roślinami a także klatki z papugami. Przedszkolaki obejrzały różne akcesoria potrzebne właścicielom zwierząt, jak karma, witaminy, zabawki, miski, smycze a nawet ubrania. Za możliwość zwiedzenia sklepu i obejrzenia zwierzaków, przedszkolaki wręczyły paniom sprzedawczyniom Dyplom z podziękowaniami, a same zostały obdarowane balonami z logo sklepu.

Wycieczka do Sklepu ZOODelfin - gr. 5-latków i 0B