Strona główna/Aktualności/Wyróżnienia w Festiwalu Twórczości Muzycznej, Tanecznej (..)

Wyróżnienia w Festiwalu Twórczości Muzycznej, Tanecznej i Plastycznej Dzieci i Młodzieży „Czeladzkie Talenty”

31 Maja 2023

Festiwal Twórczości Muzycznej, Tanecznej i Plastycznej Dzieci i Młodzieży „Czeladzkie Talenty” jest corocznym wydarzeniem, promującym różnorodne zainteresowania i talenty dzieci i młodzieży z Czeladzi. W tegorocznej edycji Czeladzkich Talentów nasze przedszkole reprezentowały dzieci z wszystkich grup wiekowych. Miło nam poinformować, że udało nam się zdobyć nagrody w 3 kategoriach:

- praca plastyczna

wyróżnienie - Emilia Bentkowska z grupy 0B za pracę plastyczną „Na łące”

- taniec

wyróżnienie - Pelerynki z grupy 0A za układ taneczny do piosenki Michaela Jacksona (Antonina Habrzyk, Natalia Hope, Urszula Boroń, Wiktoria Pruszek, Marcelina Płonka, Zuzanna Kołacz, Amelia Dębska-Kiełkowska, Eliza Luty, Zuzanna Brzezińska, Pola Zetlerowicz, Alicja Rzepiak, Hanna Koza, Daria Czapla, Wojciech Zgutczyński, Franciszek Joniec, Bohuslav Lavrentii)

- zespół wokalny

wyróżnienie  - Przyjaciółki z grupy 0B za piosenkę "Zostań moją przyjaciółką" (Alicja Ptaszkowska, Amelia Salamon)

Wszystkim wyróżnionym gratulujemy i zapraszamy po odbiór nagród podczas tegorocznych Dni Czeladzi - 18 czerwca 2023 roku (niedziela).