Strona główna/Aktualności/Wyróżnienie dla Emilii i Ignacego w Festiwalu (..)

Wyróżnienie dla Emilii i Ignacego w Festiwalu Twórczości Muzycznej, Tanecznej i Plastycznej Dzieci i Młodzieży „Czeladzkie Talenty 2024”

16 Czerwca 2024

16 czerwca 2024 roku, podczas tegorocznych Dni Czeladzi zostali uroczyście nagrodzeni młodzi, zdolni czeladzianie - laureaci Festiwalu Twórczości Muzycznej, Tanecznej i Plastycznej Dzieci i Młodzieży „Czeladzkie Talenty 2024”. Miło nam poinformować, że Emilia Bentkowska z grupy 0B i Ignacy Szymański z grupy 0A zdobyli wyróżnienie w kategorii sztuki plastyczne.  Zostali oni nagrodzeni Pucharami i nagrodami rzeczowymi. Naszym starszakom gratulujemy !!!