Strona główna/Aktualności/Wyróżnienie w ekologicznym konkursie plastycznym "Zielono (..)

Wyróżnienie w ekologicznym konkursie plastycznym "Zielono i żółto"

23 Maja 2023

W maju 2023 roku, nasze przedszkolaki wzięły udział w internetowym ekologicznym konkursie plastycznym zorganizowanym przez grupę Czeladzkie Eko pt. „Zielono i żółto”. Celem konkursu było uwrażliwianie na piękno natury poprzez zilustrowanie opowiadania o wiewiórce Lusi i jeżu Jerzyku autorstwa Pani Lilianny Muchy. Niezmiernie miło nam poinformować, że w tym konkursie wyróżnienie otrzymały dziewczynki z grupy 0B - Emilia Bentkowska, Amelia Salamon i Alicja Ptaszkowska. Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się na Pikniku Rodzinnym „Dla Mamy” 25 maja na Rynku ok. godz. 18.00. Gratulujemy !!!