Strona główna/Aktualności/Zajęcia Aikido - zachęcamy do zapisów w Aikido Yoshinkan (..)

Zajęcia Aikido - zachęcamy do zapisów w Aikido Yoshinkan w Czeladzi

28 Lutego 2024

28 lutego 2024 roku, w naszym przedszkolu odbyły się pokazowe zajęcia Aikido czyli japońskiej sztuki samoobrony. Była to świetna okazja, aby poznać tę piękną sztukę walki. Zajęcia prowadził Sensei Kacper Majda z Aikido Yoshinkan - Czeladź. Dzieci z ogromnym zaangażowaniem wzięły udział w zajęciach.

Wszystkich zainteresowanych treningami zapraszamy do zapisów w siedzibie Aikido Yoshinkan w Czeladzi przy ul. Niepodległości 1A. Wykwalifikowana kadra z dużym doświadczeniem w pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi uczy poprzez zabawę a poziom zajęć dostosowany jest do możliwości dzieci. Dołączcie do najlepszej ekipy Yoshinkan Aikido w Polsce.

Co dziecko może zyskać regularnie uczęszczając na zajęcia?

• odkryć własne możliwości poprzez trening japońskiej sztuki walki Yoshinkan Aikido
  • poznać techniki samoobrony
  • nauczyć się samodyscypliny i ukształtować swój charakter
  • uczyć się poprzez zabawę - niezależnie od wieku