Strona główna/Aktualności/Zbieramy tusze do drukarek - akcja edukacyjno - (..)

Zbieramy tusze do drukarek - akcja edukacyjno - charytatywna "Tusz do paki" pod hasłem „Pusty tusz wrzuć do paki i dokarmiaj zwierzaki”

23 Listopada 2022

Uwaga rodzice/opiekunowie !!!

Nasze przedszkole bierze udział w akcji edukacyjno - charytatywnej "Tusz do paki" pod hasłem „Pusty tusz wrzuć do paki i dokarmiaj zwierzaki”, której celem jest edukacja ekologiczna dzieci, a dzięki nim również dorosłych, w zakresie segregacji tuszów do drukarek - tzw. kartridży. Zachęcamy dzieci wraz z rodzicami/opiekunami do przyniesienia z domu zużytych tuszów z drukarek atramentowych i wrzucenia ich do przygotowanego kartonu, który znajduje się przy wejściu do szatni. Pamiętaj, aby zużyty tusz dokładnie owinąć folią lub zapakować do woreczka, żeby uniknąć wylania się resztek. Zebrane w ten sposób odpady przekażemy do recyklingu, a z pozyskanych dzięki temu środków zakupimy karmę dla zwierząt ze schronisk.

Zapraszamy

do góry
Od 02 grudnia 2022 roku (piątek), ulegają zmianie godziny zajęć Małego Naukowca. Dla grupy 0B będą odbywały się od godz. 08.30 do 09.00 a dla grupy 5-latków od 08.00 do 08.30