Strona główna/Aktualności/"Źródełko zdrowej wody" - przedstawienie on-line Teatr (..)

"Źródełko zdrowej wody" - przedstawienie on-line Teatr Skrzat

15 Marca 2021

15 marca 2021 roku, przedszkolaki obejrzały on-line przedstawienie w wykonaniu aktorów Teatru Skrzat pt. "Źródełko zdrowej wody". Główny bohater - Jacek - odbył podróż do lasu, w którym płynęło zaczarowane źródełko. Wieść niosła, że jeden łyk wody z tego źródełka leczy wszystkie choroby i schorzenia. Jacek w drodze do źródełka spotkał Leśnego Duszka, Babę Jagę, Dobrą Wróżkę i Zbója i udało mu się pokonać wszystkie przeszkody i zdobyć wodę, która uzdrowiła jego bardzo schorowaną mamę. I tak jak na bajkę przystało wszystko dobrze się skończyło. Jacek wraz ze swoją mamą żyli długo i szczęśliwie.