Strona główna/Aktualności/Ważne informacje w sprawie nowego sposobu rozliczania (..)

Ważne informacje w sprawie nowego sposobu rozliczania kosztów pobytu dzieci w przedszkolu od 1 lutego 2024 roku

22 Lutego 2024

Uwaga Rodzice/Opiekunowie !

Informujemy, że od 01 lutego 2024 roku, nastąpi zmiana w sposobie rozliczania kosztów pobytu dzieci w przedszkolu. W tej sprawie odbędzie się w przedszkolu zebranie 24 stycznia o godz. 17.00. Zostaną Państwo zapoznani z Regulaminem zasad wnoszenia opłat za korzystanie z wychowania przedszkolnego oraz wyżywienia w naszym przedszkolu. W trybie PILNYM będą Państwo wypełniać deklarację i oświadczenie. Do każdego dziecka przypisany zostanie indywidualny kod kreskowy, który w formie karty otrzymają Państwo od wychowawców. Kod ten będzie służył do elektronicznego rejestrowania pobytu dziecka w przedszkolu. Przy wejściu do przedszkola został umieszczony czytnik-rejestrator kart do skanowania czasu wejścia/wyjścia dziecka z przedszkola. Osoba przyprowadzająca/odbierająca dziecko z przedszkola zobligowana będzie do posiadania przy sobie każdorazowo karty i skanowanie jej. Każdy rodzic/opiekun otrzyma 4 karty. 

Pierwsze 5 godzin pobytu dziecka w przedszkolu są bezpłatne. Każda następna godzina będzie płatna 1.14 zł zgodnie z Uchwałą Rady Miasta. Tolerancja spóźnienia w zeskanowaniu karty wynosi 5 minut. 

Przykład I:

  • Rodzic skanuje rano kartę o godzinie 9.00, godziny bezpłatne są do 14.05. O godzinie 14.06 rozpoczyna się pierwsze płatna godzina

Przykład II:

  • Rano zeskanowano kartę o godzinie 7.35, darmowe godziny są do 12.35. Pierwsza płatna godzina rozpoczyna się o 12.41. Jeżeli dziecko zostanie odebrane do godziny 14.41 do zapłaty będzie za 2 dodatkowe godziny.

Więcej informacji otrzymacie Państwo na zebraniu. Regulamin znajdziecie Państwo poniżej jako załącznik.

 

Kategoria: Powiązane pliki [1]
Format Data publikacji Nazwa pliku (kliknij aby pobrać) Pobierz Zobacz
Kategoria: Aktualności
pdf 2024-01-24 REGULAMIN opłat Tik Tak.pdf
zobacz: rejestr zmian pliku, ilość pobrań: 80
REGULAMIN opłat Tik Tak.pdf 353.78KB zobacz

do góry