Strona główna/Aktualności/ Zapraszamy na zajęcia taneczno-ruchowe Figulina IMS (..)

Zapraszamy na zajęcia taneczno-ruchowe Figulina IMS (Inteligencja Muzyka i Sport)

7 Listopada 2022

07 listopada 2022 roku, w naszym przedszkolu odbyły się pokazowe zajęcia taneczno-ruchowe Figulina IMS (Inteligencja Muzyka i Sport) z wykorzystaniem elementów gimnastyki korekcyjnej połączonej z tańcem, przy użyciu nowoczesnych programów sportowych i tanecznych. Zainteresowani Rodzice/Opiekunowie mogą zapisać dziecko na zajęcia poprzez wypisanie deklaracji dostępnej w przedszkolu  i wrzucenie jej do skrzynki w holu przy gabinecie dyrektora lub poprzez stronę www.figulina.pl  do 14 listopada 2022 roku. W razie pytań proszę dzwonić pod numer 734 452 672. Zajęcia będą odbywały się na terenie naszego przedszkola. Opłaty to karnet 65 zł. za 4 zajęcia w miesiącu - nieobecność dziecka na zajęciach nie uprawnia do zmniejszenia opłaty oraz karnet 80 zł. za 4 zajęcia w miesiącu - nieobecność dziecka na zajęciach uprawnia do żądania zwrotu opłaty za nieobecność. O terminie zajęć zostaną Państwo poinformowani po ewentualnym utworzeniu się grup.

Zajęcia taneczno-ruchowe Figulina IMS (Inteligencja Muzyka i Sport)