Strona główna/Aktualności/Dzień Zdrowego Śniadania - gr. 5-latków

Dzień Zdrowego Śniadania - gr. 5-latków

8 Listopada 2022

08 listopada 2022 roku, był dla dzieci z grupy 5-latków Dniem Zdrowego Śniadania. W tym dniu dzieci wraz z panią Romą kształtowały nawyki zdrowego odżywiania. Dzieci dowiedziały się, że zdrowe śniadanie to najważniejszy posiłek w ciągu dnia. Aby go przygotować należy dokładnie umyć ręce i produkty z których będzie przygotowywany posiłek. Pięciolatki samodzielnie przygotowywały swoje kanapeczki z razowych bułeczek, wędliny, sera i ulubionych warzyw: ogórków, pomidora, rzodkiewki, papryki i szczypiorku. Cala grupa zasiadła do wspólnego zdrowego śniadania. Wszystkie kanapeczki samodzielnie przygotowane smakowały przepysznie. Od dziś pięciolatki wiedzą, że zdrowe śniadanie to pyszne śniadanie.