Strona główna/Aktualności/Akcja "Bezpieczne wakacje"

Akcja "Bezpieczne wakacje"

28 Czerwca 2022

Nasze przedszkole dołączyło do akcja pt. „Bezpieczne Wakacje” pod nadzorem Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Katowicach. Jej celem jest stworzenie bezpiecznych warunków wypoczynku dzieci i młodzieży na terenie woj. śląskiego, w zakresie bezpiecznych zachowań zdrowotnych podczas wypoczynku letniego oraz zwrócenie szczególnej uwagi na: bezpieczne korzystanie z kąpieli słonecznych, profilaktykę uzależnień, profilaktykę boreliozy i odkleszczowego zapalenia mózgu.

Nauczycielki przeprowadziły zajęcia przypominające zasady bezpiecznego odpoczynku podczas wakacji i wyjazdów w różne miejsca, np. nad morze, w góry, nad jeziora czy na wieś. Wszędzie można odpocząć ale należy pamietać o zachowaniu zasad bezpiecznego odpoczynku i zabawy.  Dzieci poznały zasady zdrowego opalania, przypomniały sobie numery telefonów alarmowych i zasady wzywania pomocy.

Materiały informacyjne dostępne dla wszystkich chętnych, są do pobrania poniżej:

Kategoria: Powiązane pliki [3]
Format Data publikacji Nazwa pliku (kliknij aby pobrać) Pobierz Zobacz
Kategoria: Pliki do pobrania
png 2022-06-28 Brązowo ale czy zdrowo ?
zobacz: rejestr zmian pliku, ilość pobrań: 220
Brązowo ale czy zdrowo ? 1.95MB zobacz