Strona główna/Aktualności/Dzień Bezpiecznego Internetu

7 Lutego 2023

07 lutego 2023 roku, dzieci z grupy 0A i 0B obchodziły Dzień Bezpiecznego Internetu, którego celem jest uświadomienie dzieciom niebezpieczeństw, jakie czyhają w komputerze czy telefonie, gdy będą korzystać z Internetu. Dzieci obejrzały film edukacyjny, który miał na celu uświadomienie dzieciom niebezpieczeństw, jakie czekają na nie w wirtualnym świecie. Film poprzedzony został pogadanką nauczycielek na temat Internetu z naciskiem na bezpieczeństwo w sieci. Dzieci wykazały się wiedzą o Internecie i zasadach korzystania z niego. Jak również na temat sprzętu komputerowego. W trosce o dobro naszych dzieci apelujemy: rodzicu uważaj, co twoje dziecko robi przy komputerze!!!