Dzień Kundelka

25 Października 2022

25 października 2022 roku, w naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Kundelka czyli nieformalne święto wszystkich psów wielorasowych. Dzieci miały okazje poznać różne rasy psów oraz przypomnieć sobie jakie obowiązki i odpowiedzialność związane są z posiadaniem psa lub każdego innego zwierzątka. Dzieci  z chęcią i zaangażowaniem wzięły udział w zabawach muzyczno-plastyczno-ruchowych poświęconych najlepszemu przyjacielowi człowieka. Takie zajęcia pozwalają dzieciom na poszerzenie wiedzy o świecie zwierząt, rozwijają empatię i poczucie odpowiedzialności.