Strona główna/Aktualności/„Przedszkolakom bliska ochrona środowiska” - gr. 0B (..)

„Przedszkolakom bliska ochrona środowiska” - gr. 0B realizuje program ekologiczny

24 Października 2022

W grupie 0B w ramach programu z zakresu edukacji ekologicznej pt. „Przedszkolakom bliska ochrona środowiska” realizowane są kolejne zajęcia przybliżające dzieciom urok jesieni, uświadamiające znaczenie piękna otaczającej nas przyrody i rozbudzające potrzebę kontaktu ze środowiskiem roślin i zwierząt. Starszaki biorą udział w zajęciach rozwijających i utrwalających wiadomości o środowisku, plastycznych, muzycznych i ruchowych nawiązujących tematycznie do realizowanego programu.