Strona główna/Aktualności/Dzień Pielęgniarki - grupa 4-latków

Dzień Pielęgniarki - grupa 4-latków

13 Maja 2024

13 maja 2024 roku,  dzieci z w grupy 4-latków  obchodziły  Dzień Pielęgniarki. Z tej okazji „Pszczółki” gościły mamę Weroniki, która wykonuje ten ciekawy i bardzo odpowiedzialny zawód.  Pani pielęgniarka opowiedział o swojej pracy, której nie zamieniłaby na żadną inna. Największą atrakcją dla przedszkolaków okazała się prezentacja rekwizytów potrzebnych do codziennej pracy pielęgniarki oraz demonstracja niektórych prostych zabiegów. Dzieci poznały różne akcesoria, takie jak: bandaże, plasterki, ciśnieniomierz, termometr, strzykawki, stetoskop. Nie obyło się także bez zajęć praktycznych. Przedszkolaki z dużym zaangażowaniem wykonywały zabiegi na swoim koledze czy koleżance, którzy byli ich pacjentami. W związku z tym pięknym świętem przedszkolaki dziękują wszystkim Pielęgniarkom za ich trudną i odpowiedzialną pracę. A mamie Weroniki dziękujemy za odwiedziny i poświęcenie nam swojego czasu.

Dzień Pielęgniarki - grupa 4-latków