Strona główna/Aktualności/Finał Festiwalu "Czeladzkie Talenty 2021" - zdobyliśmy (..)

Finał Festiwalu "Czeladzkie Talenty 2021" - zdobyliśmy kilka nagród !!!

16 Czerwca 2021

Festiwal Twórczości Muzycznej, Tanecznej i Plastycznej Dzieci i Młodzieży „Czeladzkie Talenty” jest corocznym wydarzeniem, promującym różnorodne zainteresowania i talenty dzieci i młodzieży z Czeladzi. Honorowy patronat nad konkursem objął Burmistrz Miasta Czeladź Zbigniew Szaleniec. W tegorocznej edycji Czeladzkich Talentów wzięło udział  85 zgłoszeń w formie zdjęć i nagrań audio-video. Nasze przedszkole reprezentowały dzieci z grup: 3 i 5-latków oraz 0A i 0B. Miło nam poinformować, że udało nam się zdobyć kilka nagród w różnych kategoriach:

- praca plastyczna - kat. I (do 6 r. życia)
III miejsce - Antonina Dziadowicz z grupy 5-latków za pracę plastyczną "Na Marsie"

- taniec - kat. I (do 6 r. życia)
III miejsce - Motylki z grupy 0B za taniec ludowy Szot (Victoria Otręba, Kornelia Strzałka, Tomasz Kaleja, Filip Malinowski)

- wokal - kat. I (do 6 r. życia)
I miejsce - Leon Ptaszkowski z grupy 0A za piosenkę "Kocham świat"
II miejsce - Nina Rek z grupy 0A za piosenkę "Pięknie żyć"

- zespół wokalny - kat. I (do 6 roku życia)
II miejsce - Słoneczne Nutki z grupy 0A za piosenkę "Kocham świat" (Nina Rek, Weronika Kotela, Róża Rembelska, Michał Latosiński, Leon Ptaszkowski, Michał Misiek)
III miejsce - Śpiewające Brzdące z grupy 0B  za piosenkę "Ti amo, je t`aime" (Wiktoria Strzelczak, Maja Juruś, Mateusz Bielecki, Kacper Witek)

- zespół wokalny - kat. II (7-12 lat)
III miejsce - Czeladzkie Słoneczka z grupy 0A za piosenkę "Podziękowania dla rodziców" (Elena Polnisiak, Lena Madej, Amelia Bargieł, Alicja Petryka, Mateusz Krawczyk, Olek Urbańczyk, Nataniel Żebrowski)

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy !!!