Strona główna/Aktualności/I miejsce dla Alicji i Szymona w konkursie plastycznym (..)

I miejsce dla Alicji i Szymona w konkursie plastycznym "Herb Miasta Czeladź"

10 Listopada 2022

10 listopada 2022 roku, w Kamienicy Konarzewskich w Czeladzi, odbyło sie uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu plastycznego  pt. „Herb Miasta Czeladź” zorganizowanego przez Towarzystwo Powszechne „Czeladź” pod patronatem Burmistrza Miasta Czeladź. Konkurs był zorganizowany w związku z 760-leciem lokacji Miasta Czeladź. Miło nam poinformować, że przedstawiciele naszego przedszkola Alicja Lyle z gr. 5-latków i Szymon Bednarski z gr. 0A zdobyli główne nagrody czyli I miejsca. Nagrody wręczył im Pan Burmistrz a ich prace można oglądać na wystawie w Kamienicy Konarzewskich od 09 do 23 listopada 2022 roku. Serdecznie gratulujemy !!!