Strona główna/Aktualności/Przygotowania do 11 Listopada Narodowego Święta (..)

Przygotowania do 11 Listopada Narodowego Święta Niepodległości

9 Listopada 2022

11 listopada to niezwykle ważna data dla każdego Polaka - to dzień, kiedy nasza Ojczyzna odzyskała wolność po wielu latach niewoli. Znaczenie tego wydarzenia oraz szacunek i miłość do naszego kraju staramy się ukazywać dzieciom już od najmłodszych lat. W dniach poprzedzających Narodowe Święto Niepodległości, przedszkolaki uczestniczyły w zajęciach, które przybliżyły im historię odzyskania przez Polskę niepodległości w 1918 roku oraz poznawały symbole narodowe. Takie zajęcia sprzyjają kształtowaniu patriotyzmu, poszanowaniu własnej narodowości i wyrabianiu poczucia dumy z bycia Polakiem. Zachęcamy wszystkie dzieci wraz z rodzicami do uroczystego obchodzenia tego święta.

Przygotowania do 11 Listopada Narodowego Święta Niepodległości