Strona główna/Aktualności/Judo na Maxa - zajęcia pokazowe. Zachęcamy do zapisów na (..)

Judo na Maxa - zajęcia pokazowe. Zachęcamy do zapisów na zajęcia, które będą się odbywały 1 raz w tygodniu - koszt 65,00 zł.

12 Września 2024

12 września 2024 roku, w naszym przedszkolu odbyły się zajęcia pokazowe z judo z trenerami z firmy Judo Na Maxa. Dzieci z dużym zapałem brały udział w zabawach i ćwiczeniach ogólnorozwojowych. Dlaczego warto zapisać dziecko na judo, co dziecko zyskuje:

• pewność siebie - z każdą kolejną nabytą umiejętnością czy podjętą próbą rywalizacji - młody judoka podbudowuje swoją samoocenę i jest coraz bardziej odważny!
  • zamieniamy telefoniady na ruch i SPORT, przypominamy że aktywność i spędzanie czasu ze znajomymi „w realu” jest o wiele fajniejsze
  • treningi to świetna okazja do wyskakania, wyszalenia, wykrzyczenia i spożytkowania swojej energii w dobrym kierunku, po prostu przyjemne z pożytecznym!

Zachęcamy do zapisów na zajęcia, które będą organizowane na terenie naszej placówki od października, regularnie 1 raz w tygodniu przez 30 minut. Koszt zajęć to 65,00 zł.

Zapisy dostępne pod adresem lub skanując kod QR, który znajdziecie Państwo na tablicy informacyjnej w przedszkolu.

Po wejściu na stronę prosimy wybrać zakładkę Judo na Maxa, a potem kolejno wybrać odpowiednie przedszkole i grupę przedszkolną. Przed ruszeniem zajęć otrzymają Państwo informację o dniu i godzinie zajęć dla danej grupy.

Dane kontaktowe - Facebook: Judo na Maxa;    strona internetowa Judo na Maxa    tel.: 781 928 380

Judo na Maxa - zajęcia pokazowe