Strona główna/Aktualności/Witamy w nowym roku szkolnym 2021/22 !!!

Witamy w nowym roku szkolnym 2021/22 !!!

2 Września 2021

Witamy wszystkie dzieci i ich rodziców/opiekunów w nowym roku przedszkolnym 2021/22, który jest kolejnym rokiem pracy w stanie epidemii. W związku z rozpoczęciem nowego roku w reżimie sanitarnym, prosimy Rodziców/Opiekunów dzieci o zapoznanie się i przestrzeganie Procedur bezpieczeństwa, Procedur przyprowadzania i odbierania dziecka z przedszkola oraz wytycznych GIS. Bezpieczeństwo pracowników przedszkola, dzieci oraz Państwa będzie od nas wymagać współpracy, zrozumienia i cierpliwosci. Przedszkolakom życzymy miłych chwil w przedszkolu. Rodzicom/opiekunom - wyrozumiałości. Chcemy by każdy dzień stawał się nowym doświadczeniem, a zapamiętane wiadomości i zdobyte umiejętności służyły przez wiele lat.

W roku 2021/2022 witamy 5 grup:

• 3-latki - mgr Beata Prucnal oraz Pani Katarzyna Orzech
  • 4-latki - mgr Romana Dyszy - Tuchowska i Pani Bożena Pąperska oraz Pani Katarzyna Fiuk
  • 5-latki - mgr Dorota Majcher oraz Pani Aneta Kabza
  • grupa 0B - mgr Katarzyna Sadowska, mgr Iwona Cygnarowska oraz Pani Karina Ozga
  • grupa 0A - mgr Marta Wojciechowska, mgr Barbara Węgrzyn oraz Pani Elżbieta Będkowska

Na naszej stronie internetowej będzie można przeczytać o wszystkich ważnych i ciekawych wydarzeniach z życia naszego przedszkola. Mamy nadzieję, że chętnie będą tu zaglądać wszyscy, którym bliskie jest nasze przedszkole. Zaglądajcie i czytajcie. Zapraszamy !!!

Kategoria: Powiązane pliki [3]
Format Data publikacji Nazwa pliku (kliknij aby pobrać) Pobierz Zobacz
pdf 2021-09-02 Wytyczne_GIS_przedszkola_i_żłobki-V_aktualizacja.pdf
zobacz: rejestr zmian pliku, ilość pobrań: 286