Strona główna/Aktualności/Wycieczka do Mediateki - gr. 3 i 4-latków

Wycieczka do Mediateki - gr. 3 i 4-latków

9 Maja 2024

09 maja 2024 roku z  okazji Tygodnia Bibliotek przedszkolaki z grupy 3 i 4-latków odwiedziły Mediatekę w Czeladzi. W ramach spotkania z paniami bibliotekarkami dzieci zwiedziły  budynek dawnej cechowni łączący historię z teraźniejszością. Dzieci były zachwycone ogromną przestrzenią, w której mieszczą się różnego rodzaju pracownie służące nie tylko do czytania, ale także do rozwoju ciała i ducha. Największą radość sprawiła przedszkolakom strefa relaksu - połączenie hamaku i labiryntu usytuowanego na wysokości. Wiele radości dostarczyła dzieciom możliwość zabawy na placu zabaw znajdującym się obok Mediateki. Każdemu polecamy wycieczkę do Mediateki, bo to ciekawe  miejsce, w którym każdy znajdzie coś dla siebie.

Wycieczka do Mediateki - gr. 3 i 4-latków