Strona główna/Aktualności/Wyróżnienie dla Promyczków i Czeladzkich słoneczek w (..)

Wyróżnienie dla Promyczków i Czeladzkich słoneczek w Międzyprzedszkolnym Konkursie Tańca Współczesnego „Złap marzenie”

10 Maja 2024

10 maja 2024 roku, nasze przedszkole wzięło udział w Międzyprzedszkolnym Konkursie Tańca Współczesnego „Złap marzenie” w Kopalni Kultury. Organizatorem konkursu było Przedszkole Publiczne nr 1 im. Dobrego Serca w Czeladzi. Celem konkursu była prezentacja umiejętności tanecznych dzieci, promocja młodych talentów, integracja środowisk przedszkolnych oraz wymiana doświadczeń. Reprezentowały nas dwie grupy taneczne „Promyczki” i „Czeladzkie słoneczka”, w skład których wchodziły dzieci z grup: 0A, 0B i 5-latków. Oba zespoły zostały Wyróżnione, dzieci otrzymały Dyplomy i nagrody rzeczowe. W wydarzeniu udział wzięli m.in. burmistrz Zbigniew Szaleniec, zastępca burmistrza ds. społecznych Andrzej Mentel oraz naczelnik Wydziału Edukacji i Polityki Społecznej Elżbieta Bazańska-Wolska. Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy!