Strona główna/Aktualności/Wyróżnienie w Międzyprzedszkolnym Konkursie Tańca (..)

Wyróżnienie w Międzyprzedszkolnym Konkursie Tańca Współczesnego „Złap marzenie”

16 Maja 2023

16 maja 2023 roku, nasze przedszkole wzięło udział w Międzyprzedszkolnym Konkursie Tańca Współczesnego „Złap marzenie” w Kopalni Kultury. Organizatorem konkursu było Przedszkole Publiczne nr 1 im. Dobrego Serca w Czeladzi. Celem konkursu była prezentacja umiejętności tanecznych dzieci, promocja młodych talentów, integracja środowisk przedszkolnych oraz wymiana doświadczeń. Reprezentowały nas dwie grupy taneczne. Reprezentanci grupy 0A i 5-latków pokazali układ taneczny do utworu Michaela Jacksona, który został wyróżniony przez jury. Natomiast reprezentanci grupy 0B zatańczyli do składanki muzycznej układ taneczny „Złap marzenia”. Wszystkie dzieci otrzymały Dyplomy i nagrody rzeczowe, które wręczyła Pani Burmistrz - Beata Zawiła. Gratulujemy !!!

Wyróżnienie w Międzyprzedszkolnym Konkursie Tańca Współczesnego „Złap marzenie”