Strona główna/Aktualności/Zajęcia ogrodnicze w grupie 0A

Zajęcia ogrodnicze w grupie 0A

5 Kwietnia 2024

Do grupy OA powoli zagląda wiosna a wraz z nią  wiosenne prace w ogrodzie oraz kąciku przyrodniczym. Sześciolatki z panią Romą  zasadziły w ogrodzie przedszkolnym wierzbę mandżurską. Będziemy ją codziennie doglądać i podlewać. Kącik przyrodniczy wzbogacił się o sadzonki cebulki, czosnku, fasolki oraz koperku. Mamy też sadzonkę truskawki, która trafi do ogródka  przedszkolnego. Nasz kącik przyrodniczy oraz ogród przedszkolny to miejsca do obserwacji przyrody i rozwoju roślin. Każdy przedszkolak wie czego potrzebują rośliny do wzrostu i rozwoju a teraz będziemy czynnie uczestniczyć w dbaniu o roślinki.