Strona główna/Aktualności/Zawody w kręgle z Seniorami - gr. 5-latków

Zawody w kręgle z Seniorami - gr. 5-latków

26 Kwietnia 2023

26 kwietnia 2023 roku, dzieci z grupy 5 - latków odwiedziły mieszkańców Domu Pomocy Społecznej „Senior” im. Jana Kaczmarka w Czeladzi. Przedszkolaki zostały zaproszone przez „seniorów” na rozegranie zawodów w kręgle. Ale wcześniej wystąpiły z krótkim programem artystycznym - zaśpiewały i zatańczyły dla seniorów. Takie spotkania to korzyść dla wszystkich. Starsi otrzymują olbrzymią dawkę radości i ciepła, a dzieci uczą się szacunku dla nich i zrozumienia dla chorych. Było miło i sympatycznie i oto właśnie chodziło, by poprzez integrację międzypokoleniową sprawić wszystkim radość. Spotkanie zakończyło się miłym poczęstunkiem.