Strona główna/Aktualności/I miejsce dla Antka, Olka i Julka w konkursie technicznym (..)

I miejsce dla Antka, Olka i Julka w konkursie technicznym "Nasze ptaki i owady"

25 Kwietnia 2023

25 kwietnia 2023 roku w Kopalni Kultury odbyła się ceremonia wręczania nagród za udział w konkursie technicznym pt. „Nasze ptaki i owady” zorganizowanym przez Przedszkole Publiczne nr 5 im. Przyjaciół Jeżyka Tuptusia w Czeladzi. Celem konkursu było budzenie empatii i odpowiedzialności wobec ptaków i owadów oraz rozwijanie talentu i kreatywności dzieci. Jury konkursowe po długich naradach postanowiło przyznać jedną nagrodę Grand Prix a pozostałym uczestnikom przyznać ex aequo 1 miejsca Tym samym Antoni Kamiński z grupy 5-latków oraz Aleksander Wąż i Julian Wrzask z grupy 0A otrzymali Dyplomy i nagrody rzeczowe za zdobycie 1 miejsca w tymże konkursie. Gratulujemy !!!