Strona główna/Aktualności/ Światowy Dzień Pluszowego Misia

25 Listopada 2021

25 listopada 2021 roku, obchodziliśmy w naszym przedszkolu Światowy Dzień Pluszowego Misia. Wszystkie dzieci kochają misie, to jedna z najbardziej znanych i ulubionych zabawek. Na zajęciach dzieci poznały historię powstania pluszowego misia, porównywały różne sylwetki misiów - bohaterów literackich i filmowych. Przez cały dzień była wspaniała zabawa, przeplatana wierszami, piosenkami o misiach i zabawami ruchowymi. Nie mogło zabraknąć także różnych prac plastycznych z postaciami misiów. Wszystkim dopisywał dzisiaj dobry humor.

"Miś ma w oczach szklane kulki, po to misiem jest
Żeby było kogo tulić, kiedy pada deszcz
Miś ma uszy do targania, po to misiem jest,
Żeby mieć coś do kochania i wytarcia łez